Witamy na stronie mobil-team.com

ZyXEL NSA320S

Dostępność: 2-3 dni

52,00 zł

1 GHz / 256 MB / 2 x HDD

ZyXEL NSA320S

Zoom Out
Zoom In

zdjęcia

Specyfikacja sprzętowa:

 • Procesor: 1.0 GHz 
 • Pamięć RAM: 256MB
 • 2x 2,5" lub 3,5" dyski twarde SATA II
 • Wspierany system plików:
     - Wewnętrzny HDD: EXT4
     - Zewnętrzny HDD: NTFS, EXT2, EXT3, EXT4, FAT32, ReiserFS, XFS
 • Jedno gigabitowe złącze RJ-45
 • Trzy porty USB 2.0
 • Przyciski:
     - Zasilanie
     - Kopia/Synchronizacja
     - Reset
 • Moc:
 •    - Wejście: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
 •    - Wyjście: 12 V DC, 5 A
 •    - Wymiary urządzenia: 207 x 164 x 123 mm (8.15" x 6.46" x 4.84")

 

Certyfikaty:

 •    - Bezpieczeństwo: CE LVD, BSMI
 •    - EMC: CE, FCC class B, C-Tick, BSMI
 •    - Inne: DLNA 1.5, UPnP

 

Sieć:

 • Protokoły sieciowe:
     - CIFS/SMB, NFS (for Linux/Unix)
     - FTP, HTTP
     - DHCP client
     - PPPoE
     - Network Time Protocol (NTP)
 • Aplikacje sieciowe:
     - Osobista chmura ze wsparciem dla Polkast
 • Serwer multimediów:
     - DLNA 1.5 media server
     - UPnP AV server
     - iTunes server
     - SqueezeCenter support
     - Photo album server
 • Serwer sieciowy:
     - FTP server
     - phpMyAdmin/MySQL/PHP
     - RSS client & server
 • Aplikacja smartfonowa:
     - zMedia dla konfiguracji NSA, monitorowanie statusu systemu, przeglądanie plików i odtwarzanie multimediów
 • Zabezpieczenia sieciowe:
     - Wspiera HTTPS i FTPES (FTP poprzez TLS/SSL)
     - Zaszyfrowana bezprzewodowa replikacja NSA do NSA
     - Zaszyfrowana kopia NSA do dysku zewnętrznego

Zarządzanie systemem:

   - RAID 0, 1, JBOD
   - Online firmware upgrade
   - Self-Monitoring Analysis and Reporting Technology (S.M.A.R.T.)

 

Łącz się, udostępniaj i korzystaj z chmury osobistej w dowolnym miejscu

Multimedialny serwer ZyXEL jest czymś więcej, niż tylko domową biblioteką multimedialną. Możesz wygodnie udostępniać pliki multimedialne zapisane na NSA320S i wgrywać je z poziomu urządzeń mobilnych. Korzystając z aplikacji Polkast możesz mieć dostęp do wszystkich zdjęć, muzyki i filmów zapisanych na serwerze NSA320S i udostępniać je znajomym oraz rodzinie. Za pomocą Polkast możesz synchronizować zdjęcia z portalem Facebook, Twitter lub Flickr, przesyłać muzykę do play-zone i zarządzać plikami zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego.

 

Dostęp do rozrywki w chmurze osobistej

Multimedialny serwer ZyXEL NSA320S z obsługą dwóch dysków oferuje wysoką wydajność podczas jednoczesnego udostępniania plików multimedialnych, zapisywania danych oraz zarządzania plikami muzycznymi i wideo w chmurze osobistej. NSA320S umożliwia funkcje szybkiego przesyłania i udostępniania plików do wielu certyfikowanych urządzeń UPnP i DLNA w całym domu.

 


 

Zaawansowana wydajność

Wyposażony w procesor 1.0 GHz CPU i 256 MB pamięci, ZyXEL NSA320S działa jak twoja chmura osobista dostępna 24/7 i dzięki temu możesz szybko i w łatwy sposób udostępniać cyfrowe zdjęcia, muzykę i filmy bez konieczności uruchamiania komputerów. NSA320S jest również serwerem pobierania plików chmury osobistej, dzięki czumu umożliwia proste przesyłanie strumieni multimedialnych do wielu urządzeń z certyfikatami DLNA i UPnP typu Microsoft Xbox, Sony PlayStation lub DLNA TV w całym domu.
     

 

Intuicyjny panel zarządzania

Za pomocą intuicyjnego interfejsu w NSA320S możesz szybko przeglądać miniatury plików i przeglądać zdjęcia bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Serwer NSA320S umożliwia również tworzenie muzycznych list i odtwarzanie ich w tle podczas przeglądania zdjęć.

     
 

Łatwa konfiguracja z poziomu tabletów i urządzeń mobilnych

Gdy jesteś w domu, mobilna aplikacja zMedia umożliwi ci nie tylko oglądanie plików wideo, zdjęć i odtwarzanie muzyki zapisanej na serwerze ZyXEL NSA320S, ale będziesz mógł również sprawdzić status pobieranych i wysyłanych plików oraz wykonasz prostą i zdalną konfigurację bez konieczności uruchamiania komputera stacjonarnego lub laptopa.

 

 

Obsługa Dropbox umożliwia zdalne zapisywanie i pobieranie plików z dowolnego miejsca

Nowe aplikacje mobilne dostępne wraz z serwerem NSA320S ułatwiają zapisywanie i pobieranie danych. Za pomocą aplikacji Dropbox możesz zapisywać pliki lub wysyłać torrenty ze swojego telefonu, tabletu lub komputera PC do serwera NSA320S z dowolnego miejsca.

Usługi pobierania P2P

Funkcja pobierania P2P w NSA320S umożliwia pobieranie i udostępnianie dużych plików. Wraz z super szybkim trybem DHT (Distributed Hash Tables) i protokołami TCP/UDP tracker, NSA320S rozwiązuje problemy wolnego i przerywanego pobierania plików.


RSS

Po uruchomieniu subskrypcji RSS i dodaniu linków do NSA320S, wbudowany klient RSS umożliwia serwerowi NSA320S automatyczne pobieranie najnowszych treści cyfrowych, takich jak programy TV i Podcast. Wraz z obsługą serwera RSS, NSA320S ułatwia udostępnianie plików znajomym, którzy mogą subskrybować twój kanał RSS.

Serwer FTP

Na urządzeniu NSA320S możesz uruchomić własny serwer FTP z autoryzacją dostępu. Funkcja automatycznej archiwizacji umożliwia zapisywanie danych z NSA320S na serwer FTP. To bardzo efektywny sposób aktualizowania danych jednocześnie na wielu serwerach FTP i udostępniania ich zawartości znajomym oraz rodzinie.


Wygodny hosting pobieranych stron

Poza obsługą eMule, pobierania P2P i serwera FTP, menadżer pobierania ułatwia zarzadzanie dużymi plikami pobranymi z RapidShare.Organizowanie plików za pomocą przeciągania ikonek

Aplikacja zPilot™ automatycznie klasyfikuje pliki wgrywane na serwer ZyXEL NSA320S. Ułatwia to zapisywanie i zarządzanie plikami. Wystarczy przeciągnąć dany plik na ikonę aplikacji zPilot™ a ta automatycznie rozpozna rodzaj pliku i umieści go w odpowiednim folderze z muzyką, zdjęciami lub filmami wideo.