Witamy na stronie mobil-team.com

ZyXEL NSA310

Dostępność: 2-3 dni

270,00 zł

1,2 GHz / 256 MB / 1 x HDD

ZyXEL NSA310

Zoom Out
Zoom In

zdjęcia

 • Maksymalna pojemność: 3 TB
 • Tryby RAID:
     - 0/1
     - JBOD
 • Systemy plików:
     - EXT2
     - EXT3 (tylko dysk zewnętrzny)
     - EXT4
     - FAT32
     - NTFS (odczyt z nośników zewnętrznych)
     - ReiserFS
     - XFS
 • Usługi:
     - DDNS
     - Dysk wirtualny
     - Galeria www
     - iTunes serwer
     - Klient BitTorrent
     - Kosz sieciowy
     - Monitor zasobów on-line
     - NTP
     - Serwer CIFS/SMB
     - Serwer FTP
     - Serwer iTunes
     - Serwer pobierania plików
     - Serwer UpnP AV
     - Serwer wydruku
     - SMART
 • Zarządzanie:
     - Menu konfiguracyjne
     - Przeglądarka WWW
     - Syslog
 • Temperatura pracy [st. C]: 0 - 40
 • Wilgotność pracy [%]: 0 - 95
 • Inne:
     - Automatycznie wysyłanie nowo dodanych plików do serwerów FTP oraz serwisów Flickr i YouTube
     - Obsługa phpMyAdmin; MySQL; PHP
 • Techniczne:
     - Interfejs sieciowy: 10/100/1000BASE-TX
     - Format dysków: 3.5 cala
 • Inne:
     - Pobór mocy: 10W uśpienie; 26W praca
     - Wskaźniki LED: System; HDD; USB; e-SATA
 • Zasilanie:
     - Sieciowe: 100 - 240 VAC
 • Fizyczne:
     - Wysokość [mm]: 130
     - Szerokość [mm]: 58
     - Głębokość [mm]: 196

 

Łącz się, udostępniaj i korzystaj z dowolnego miejsca!

Wraz z obsługą najnowszych funkcji chmury osobistej sieciowe pamięci masowe marki ZyXEL umożliwiają łatwy dostęp, współdzielenie oraz korzystanie z cyfrowej zawartości multimedialnej z poziomu smartfonów i tabletów z zainstalowaną aplikacją Polkast, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz!

 

 

 

 

 

 

Sieciowa pamięć masowa ZyXEL to coś więcej niż główny zbiór plików multimedialnych! Wraz z obsługą aplikacji Polkast możesz wirtualnie nosić ze sobą tysiące zdjęć, filmów wideo i plików muzycznych, gdziekolwiek zamierzasz się udać.

 


 

Łatwy dostęp

Gdy jesteś w biurze, możesz w prosty sposób kontynuować niedokończoną prezentację, którą pozostawiłeś w domu zapisaną na NSA ZyXEL. Wystarczy kliknąć na aplikację Polkast na swoim telefonie lub tablecie, aby połączyć się serwerem w swoim domu i kontynuować pracę nad niedokończoną prezentacją.


 

 

 

Korzystanie z dowolnego miejsca

Po koniec wyczerpującego dnia możesz podzielić się ze znajomymi podczas wspólnej kolacji zdjęciami swojej rodziny. Wystarczy uruchomić aplikację Polkast na telefonie lub tablecie, aby natychmiast korzystać ze zdjęć, muzyki i filmów zapisanych na twoim serwerze multimedialnym ZyXEL. Wystarczy kilka kliknięć, wszystko jest pod ręką.


 

 

Proste udostępnianie

W weekend jedziesz do znajomych na przyjęcie. Jeśli chcesz podzielić się z nimi zdjęciami z wakacji, uruchom aplikację Polkast na swoim telefonie i zaprezentuj swoje zdjęcia za pomocą kilku kliknięć. A co z udostępnianiem fotografii, gdy jesteś w trakcie podróżowania? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je na serwer ZyXEL za pomocą usługi Polkast. Kilka sekund później twoja rodzina może oglądać twoje zdjęcia na portalu Facebook, YouTube lub Flickr.

 

 

Łatwa konfiguracja

Umożliwienie dostępu do osobistych danych z dowolnego miejsca z marką ZyXEL jest bardzo proste. Wystarczy zainstalować aplikację* Polkast na telefonie lub tablecie, zarejestrować się, włączyć Polkast na serwerze multimedialnym ZyXEL i gotowe. Dostęp do wszystkich danych za pomocą kilku kliknięć. Przekonaj się jak łatwe jest włączenie obsługi Polkast na multimedialnym serwerze ZyXEL.

*Aplikację można pobrać ze strony Polkast http://www.polkast.com/download/

 

 

 

 

Usługa pobierania P2P

NSA310 obsługuje funkcję pobierania i udostępniania dużych plików przez P2P. Wraz z obsługą super szybkiego trybu DHT (Distributed Hash Tables) i wsparciem dla protokołu TCP/UDP, NSA310 umożliwia szybkie pobieranie bez żadnych przerw.

RSS

Po subskrybowaniu kanału RSS i dodaniu linków do NSA310, wbudowany klient RSS umożliwi serwerowi automatyczne pobieranie najnowszych zasobów cyfrowych, takich jak program TV i Podcasts. Z obsługą serwera RSS, NSA310 umożliwi ci łatwe udostępnianie plików poprzez subskrybowanie wybranych kanałów RSS.

Serwer FTP

Z NSA310 możesz stworzyć własny serwer FTP i zarządzać autoryzowanym dostępem. Funkcja automatycznego wgrywania umożliwia automatyczne wysyłanie plików z serwera NSA na serwer FTP. To efektywny sposób jednoczesnego wysyłania do wielu serwerów FTP i udostępniania znajomym i rodzinie.

Pobieranie za pomocą jednego kliknięcia

Dodatkowo do obsługi serwisów eMule/P2P Download/FTP nasz menadżer pobierania umożliwia proste zarządzanie dużymi plikami pobieranymi z RapidShare.

Zarządzanie plikami za pomocą przeciągania ikonek

Funkcja automatycznej klasyfikacji plików zPilot™ w NSA310 umożliwia łatwe magazynowanie i zarządzanie plikami multimedialnymi metodą „złap i przeciągnij”. Wraz z oprogramowaniem zPilot™ zainstalowanym na komputerze, możesz przeciągnąć jeden lub więcej plików lub folderów na ikonkę zPilot™ na pulpicie a zostaną one automatycznie zidentyfikowane i dostarczone do folderów muzyka, wideo lub innych folderów docelowych w NSA310.