Witamy na stronie mobil-team.com

WD My Passport Wireless Pro 3TB - WDBSMT0030BBK

Dostępność: na magazynie

895,00 zł

3 TB / Wireless AC / czytnik SD / USB 3.0

WD My Passport Wireless Pro 3TB - WDBSMT0030BBK

Zoom Out
Zoom In

zdjęcia

Typ Zewnętrzny dysk bezprzewodowy 2,5" 
Standard Wi-Fi Wireless AC
Czytnik kart SD
TAK
Dysk w zestawie
zainstalowany dysk 3 TB
Wymiar, waga 12,6 x 12,6 x 2,4 cm, 0,45 kg
Interfejsy
1 x Wireless-AC
1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0 (host)
1 x Gniazdo kart SD 3.0
Chmura tak - aplikacja My Cloud
Dodatkowe funkcje podłaczenie do Adobe® Creative Cloud®
PowerBank
hotspot Wi-Fi
Akumulator
do 10 godzin pracy
Gwarancja 2 lata

 

OPIS FUNKCJI 

DO POBRANIA

 

My Passport Wireless Pro zapewnia profesjonalnym fotografom i operatorom kamer możliwość łatwego przenoszenia, edycji i przesyłania strumieniowego zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości. Przeznaczona do współpracy z urządzeniami mobilnymi i wyposażona w czytnik kart SD, pamięć masowa My Passport Wireless Pro jest uniwersalnym napędem niezbędnym w pracy.

  

 

Bezprzewodowa pamięć w dowolnym miejscu

 

Wyposażona w najnowszą bezprzewodową technologię 802.11ac, pamięć masowa My Passport Wireless Pro zapewnia szybki transfer danych i płynne strumieniowe przesyłanie mediów w rozdzielczości HD. Bezprzewodowe przesyłanie zdjęć ze zgodnego aparatu na dysk i kopiowanie, przeglądanie lub edycja zdjęć na połączonym tablecie lub laptopie.

 

     

Oszczędność czasu dzięki SD 3.0


Zintegrowany czytnik kart SD 3.0 zapewnia szybki transfer multimediów w drodze. Przenieś lub kopiuj zdjęcia i filmy z karty SD aparatu na dysk o dużej pojemności w celu archiwizacji wszystkiego, co zostało sfotografowane lub sfilmowane i twórz wydajny przepływ pracy, bez zbędnych przestojów.

 
     


 

Bateria o całodniowym czasie eksploatacji


Do 10 godzin ciągłej pracy* urządzenia My Passport Wireless Pro na baterii — masz więcej czasu na pracę w terenie. Wystarczy na cały dzień sesji zdjęciowej i wykonywanie kopii zdjęć z aparatu lub strumieniowe przesyłanie filmów do serwera multimediów Plex.

 

     

Zasilanie urządzeń mobilnych


Możesz ładować swój smartfon, DSLR lub inne urządzenie USB w dowolnym miejscu, korzystając z My Passport Wireless Pro. Zintegrowany zasilacz 6400 mAh zapewnia możliwość ładowania Twoich urządzeń w podróży.

 

 

     


 

Złącze USB 3.0 do błyskawicznego przesyłania danych


Szybko przenoś pliki na dysk i z dysku My Passport Wireless Pro dzięki szybkiemu złączu USB 3.0 zapewniającemu błyskawiczne przesyłanie danych. Oszczędzaj czas podczas kopiowania dużych plików .RAW lub filmów HD dzięki prędkości transferu USB 3.0.

 

     

Importowanie multimediów z zewnętrznych urządzeń USB


Korzystając z portu USB 2.0, możesz łatwo przesyłać multimedia z zewnętrznego urządzenia pamięci masowej USB, takiego jak czytnik kart kompatybilny z DSLR lub CF. Port USB 2.0 zapewnia zgodność umożliwiającą ładowanie ulubionych urządzeń USB.

 

 

     


 

Doskonałe organizowanie i przesyłanie strumieniowe za pomocą rozwiązania Plex.


Plex porządkuje całą kolekcję multimediów w jednym prostym interfejsie i ulepsza te materiały przez dodanie opisów, podsumowań, plakatów i innych opcji. Plex umożliwia bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie multimediów z urządzenia My Passport Wireless Pro do komputera domowego, smartfonu lub innego obsługiwanego urządzenia.

 

     

Dostęp do plików z każdego miejsca na świecie


Bezprzewodowe porządkowanie, edycja i udostępnianie multimediów w urządzeniu My Passport Wireless Pro. W połączeniu z aplikacją mobilną My Cloud uzyskujesz możliwość nieograniczonego korzystania i udostępniania swoich ulubionych zdjęć oraz filmów za pośrednictwem tabletu i smartfonu.

  

Podłączenie do Adobe® Creative Cloud®


Połącz urządzenie My Passport Wireless Pro z usługą Creative Cloud przez aplikację mobilną My Cloud, aby szybko pobrać zdjęcia i filmy z aparatu na dysk i do środowiska Creative Cloud. Kilka kliknięć na tablecie wystarczy do przekształcenia pomysłu w dzieło, gdziekolwiek jesteś.

.